Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blog bude teď změněn pro místo pro mé články. Můj aktivismus na FB a G+ k příliš mnoha výsledkům nevedl,...

15. 12. 2015

Blog bude teď změněn na místo pro mé články. Můj aktivismus na FB a G+ k mnoha výsledkům nevedl, a když chce člověk probudit spící "ovce" a sdělit jim fakt, že jsou jen otroky korporací - a jejich vlastníků, finanční elity světa, která již má v kapse 90% svět. bohatství a stejně neví, jak nás víc odírat (na planetě, kde by VŠE mělo volně patřit LIDEM, KTEŘÍ NA NÍ ŽIJÍ), že jsou jim denně vymývány mozky a formovány názory televizí a jinými médii, za použití disinformace, LŽI, i sofistikovaných druhů kontroly mysli, je vážně těžké najít místo, kde to dělat účinně. Ale začnu i tady, protože mě není jedno, co s tímto světem bude, ani co bude s další generací. Musíme se proti finanční elitě, která ničí svět a dělá z demokracie frašku, všichni spojit a co nejvíc ovcí probudit.
Populární označení pro tuto elitu, zvlášť u mladých, je illuminati, ale toto je pouze označení pro členy elity vlastnící showbussiness a média. Ano, jsou velkou částí vymývání mozků všem lidem světa, ale nejsou celým tím organizujícím "organismem", který náš svět ničí a hraje si s ním, jako by hráli šachy, jenže figurky jsou státy a hraje se o naše životy. Raději bych tyto kriminálníky nazývala the Bielderberg group.
Kdo nevěří, brzy uvěří, bude to vše čím dál evidentnější, mě se taky už omluvili lidi, co ještě před dvěma lety nebyli schopni uvěřit, když sami nalezli důkazy.
Na závěr jeden citát, (spíše začátek jeho odvážné řeči - jeden z důvodů, proč Kennedyho elita zavraždila): "Celý svět čelí NEMILOSRDNÉ monolitické konspiraci,..." Ale konspirace to tedy rozhodně není, ne ve smyslu, v jakém vám je toto slovo předkládáno - hanlivém a zesměšňujícím kohokoliv, kdo se o tyto informace zajímá. Konspirace je v originálním smyslu "NEZÁKONNÉ JEDNÁNÍ". 
Brzy Vám sem dám tuto řeč celou s dalšími, mnohem detailnějšími články.

P.S.: 1. Každý by se v této době měl zajímat o tato témata, protože jsou teď záležitostí doslova přežití lidské rasy a to nepřeháním. Elita pro nás má strašlivé plány a my máme pořád ještě šanci to převrátit, ale malou a rychle se ztrácející.
       2. Nejsem anarchista, zákony být musí - ale spravedlivější a nepreferující právě tuto elitu. Nechci se ani vrátit na stromy; společnost by byla v pořádku, kdyby se k moci nedostávali jen politici, kteří jsou figurkami, na svá místa profinancované opět touto elitou a plnící pouze jejich agendy - tedy zaprodanci, kterým na lidech nezáleží. 
 - Užijte si dne, Váš KONSPIRAČNÍ ANALYTIK

(Komentáře velmi oceňuji, vím pak, že je víc lidí, kteří VÍ, nebo chtějí vědět víc, a co si myslíte. Děkuji!)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář