Jdi na obsah Jdi na menu
 


Různé

Příspěvky

Něco málo o propagandě, vědě o tom, jak subtilně zmanipulovat podvědomí - bohužel i inteligentním lidem

28. 12. 2015

Plus srovnání zhoubné propagandy, která existuje dnes, a která existovala za komunismu.

Za komunismu byla sice v TV propaganda, ale každý ji jasně rozeznával a v podstatě vesele ignoroval, nebo si z ní i dělal legraci (jinak u nás vždy byly převzaté kvalitní filmy, i pořady pro děti, pouze se nepěstovala americká hypersexualizace.) Propaganda tenkrát zkrátka nebyla tak rafinovaně skrytá, jako teď často bývá v médiích hlavního proudu (ale i reklamách, v PC hrách, časopisech, filmech, klipech, v čemkoliv, co produkují korporace, které z manipulace s námi a našimi názory/pocity těží nejvíc) Americký model kapitalismu dává prostor (přímo vyžaduje k vlastnímu fungování) korporátní sofistikovanou a na podvědomí hluboce působící kontrolu mysli (jak většinou říkáme "vymývání mozků"). JE to ale přímo věda. Jde to mnohem hlouběji, než snadno rozeznatelné lži politiků ve zprávách! .... (pokračuje)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Různé | Komentářů: 0

V kapitalismus věří jen lidé s mozkem vymáchaným v pivu a mediální indoktrinaci.

27. 12. 2015

USA kapitalismus, který se jako mor rozlézá do světa, není nic než KORPORÁTNÍ DIKTATŮRA, skrytá za vznosná slova, jako je svoboda, demokracie, šance pro všechny, či americký sen. Ve skutečnosti je to krom diktatůry také pouhá iluze volby, iluze svobody, iluze demokracie a médii podporovaná materialistická obsese, tvořící lidi se super egem, kterým chybí jakýkoliv jiný rozměr osobnosti. Soutěží tupě jeden s druhým o společenský status, o lepší auto, o víc peněz atp, nechápou však, že nejen otročí korporacím, ale skočili taky na základní taktiku těch nahoře: ROZDĚLIT A OPANOVAT.
Dokud se obyčejné lidé budou hádat mezi sebou a soupeřit, může si dál horních 10% vlastnit 85% světového bohatství (a 1% z nich 40% z toho.) KORPORÁTNÍ DIKTATŮRA - nic víc ani u nás v ČR není.
(A ne, nejsem komunista.) 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Různé | Komentářů: 0

Blog bude teď změněn pro místo pro mé články. Můj aktivismus na FB a G+ k příliš mnoha výsledkům nevedl,...

15. 12. 2015

Blog bude teď změněn na místo pro mé články. Můj aktivismus na FB a G+ k příliš mnoha výsledkům nevedl, a když chce člověk probudit spící "ovce" a sdělit jim fakt, že jsou jen otroky korporací - a jejich vlastníků, finanční elity světa, která má v kapse 90% svět. bohatství, a stejně neví, jak nás víc odírat (na planetě, kde by VŠE mělo volně patřit LIDEM, KTEŘÍ NA NÍ ŽIJÍ), že jsou jim denně vymývány mozky a formovány názory televizí a jinými médii, za použití disinformace, LŽI, i sofistikovaných druhů kontroly mysli, je vážně těžké najít místo, kde to dělat účinně. Ale začnu tady, protože mě není jedno, co s tímto světem bude, ani co bude s další generací. Musíme se proti finanční elitě, která ničí svět a dělá z demokracie frašku, všichni spojit a co nejvíc ovcí probudit.
Populární označení pro tuto elitu, zvlášť u mladých, je illuminati, ale toto je pouze označení pro členy elity vlastnící showbusiness a média. Ano, jsou velkou částí vymývání mozků všem lidem světa, ale nejsou *celým* tím organizujícím "organismem", který náš svět ničí a hraje si s ním, jako by hráli šachy, jen figurky jsou státy a hraje se o naše životy. Raději bych je nazývala the Bielderberg group.
Kdo nevěří, brzy uvěří, bude to vše čím dál evidentnější, mě se taky už omluvili lidi, co ještě před dvěma lety nebyli schopni uvěřit, když sami nalezli důkazy........... (pokračuje)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Různé | Komentářů: 0